SPONSORZY

WUTEH

Fabryka Mebli WUTEH S.A. to czołowy producent mebli biurowych w Polsce. Oferta firmy to szeroki wachlarz produktów, w klasycznych i nowoczesnych stylach, które idealnie podkreślą każdy rodzaj wnętrza. Meble biurowe Wuteh są atrakcyjne wizualnie, funkcjonalne i ergonomiczne, a wyróżniają się nie tylko swoimi kształtami czy kolorami, ale również wysokiej jakości wykonaniem.


www.wuteh.com.pl
PURMO

Marka Purmo jest własnością koncernu Rettig ICC produkującego rocznie ok. 9 milionów grzejników. Pod marką Purmo w Polsce sprzedawane są grzejniki płytowe, łazienkowe, dekoracyjne, konwektorowe, kolumnowe, kanałowe, elektryczne oraz ogrzewanie podłogowe i system rurowy. Swoją silną i stabilną pozycję rynkową koncern osiągnął dzięki nieustannej dbałości o jakość i innowacyjność oferowanych rozwiązań.

 


www.purmo.com/pl/
DUNES

Dunes panele dekoracyjne 3D jest firmą z polskim kapitałem, produkującą trójwymiarowe panele dekoracyjne. Panele wykonane z polskiego gipsu ceramicznego są bezpieczne, nietoksyczne dla ludzi i środowiska. W ofercie firmy Dunes znajduje się 26 oryginalnych wzorów gipsowych paneli dekoracyjnych. W 2014 r. firma otrzymała tytuł Laur Konsumenta „Odkrycie 2014”. Natomiast w 2015 r. panel dekoracyjny „HONEY” zdobył tytuł „Dobry Wzór 2015 r.” w konkursie organizowanym przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w Warszawie. Panele dekoracyjne 3D Dunes zdobią nie tylko wnętrza mieszkań i prywatnych domów, ale także obiektów gastronomicznych, hoteli, pubów, gabinetów lekarskich i sal konferencyjnych.


www.dunes.pl
FORBO

Forbo Flooring jest światowym liderem w produkcji naturalnego linoleum oraz jednym z największych producentów wykładzin PVC oraz dywanowych.

W swej kompleksowej ofercie posiada kompletne systemy podłogowe – od chemii budowlanej poprzez wykładziny podłogowe w rolkach i płytkach, ścienne PVC do pomieszczeń mokrych oraz akcesoria wykończeniowe aż po systemy pielęgnacji wykładzin. Na zamówienie – na wybranych wykładzinach PVC i Flotex – istnieje możliwość tworzenia spersonalizowanych projektów tzw. digital print.

Na platformie SKETCHUP Forbo udostępniło kolekcje płytek linoleum o nazwie Marmoleum Modular.

Więcej informacji na www.forbo-flooring.pl


www.forbo.com/flooring/pl-pl/
SARP WARSZAWA

Oddział Warszawski SARP jest częścią Stowarzyszenia Architektów Polskich – organizacji zrzeszającej architektów zainteresowanych promowaniem architektury, wysokich standardów wykonywania zawodu architekta, a także działaniem na rzecz otaczającej nas przestrzeni. SARP posiada ponad 130 lat tradycji a wśród jego członków znajdowali się tacy wybitni architekci jak: Bohdan Pniewski, Marek Leykam czy Jan Bogusławski. Do najważniejszych zadań SARP należą: dbałość o jakość architektury i środowiska, tworzenie warunków do rozwoju twórczości architektonicznej i jej ochrona, rozwój warsztatu i zawodu architekta.


www.sarp.warszawa.pl
INTERNITY

Internity to ogólnopolska sieć salonów sprzedaży materiałów wyposażenia wnętrz, która oferuje produkty i usługi wyróżniające się wysoką jakością oraz ciekawym wzornictwem: wyposażenie łazienek, płytki ceramiczne, tapety, wykładziny i dywany, drewno podłogowe, oświetlenie, systemy grzewcze, meble. Firma współpracuje z ponad 140 dostawcami z całej Europy i dysponuje produktami najbardziej cenionych marek: Villeroy&Boch, Duravit, Hansgrohe, Gessi, Marazzi, Mutina, Bisazza, Deltalight, Targetti Poulsen, Vasco, Purmo. To lider rynku premium w Polsce.


www.internity.pl
CHAOS GROUP

Chaos Group zapewnia innowacyjne rozwiązania z zakresu renderingu dla branży projektowej oraz mediów i rozrywki. Od ponad dziesięciu lat flagowe oprogramowanie firmy – V-Ray – wyznacza standardy szybkości, jakości oraz łatwości użytkowania, będąc najczęściej wybieranym przez profesjonalistów silnikiem renderującym na świecie. Firma wspiera ponadto społeczność 3D oferując pakiety oprogramowania.


www.V-Ray.com
Gala Collezione

Gala Collezione to marka, która która łączy w sobie szykowną elegancję, piękno, funkcjonalność, przytulność i komfort. To tapicerowane meble do salonu w obiciu ze skóry naturalnej i tkaniny, dzięki którym można stworzyć w salonie przyjazną, rodzinną, komfortową przestrzeń do rodzinnego wypoczynku. W ofercie Gala Collezione znajdują się nowoczesne sofy i narożniki w gotowych konfiguracjach, różnorodne fotele i szezlongi oraz systemy modułowe, które pozwalają na samodzielną konfigurację różnych układów, począwszy od mniejszych sof, poprzez większe narożniki w tradycyjnym kształcie litery L, po rozbudowane rodzinne układy w kształcie litery U, wzbogacone o bary, fotele z funkcją relaksu, funkcję spania, ruchome siedzisko i inne funkcje podnoszące komfort wypoczynku.


http://www.galameble.com/
DELTALIGHT

Założone w 1989 roku przez biznesmena i projektanta Paul Ameloot, Delta Light® urosła dziś do pozycji lidera na rynku, który dyktuje trendy w oświetleniu architektonicznym. Przedstawiając innowacyjne projekty oświetlenia, firma jest znana na całym świecie za swoją mieszankę subtelnej atmosfery, elegancji, funkcjonalności i wzornictwa, zarówno w oświetleniach wewnętrznych, jak i zewnętrznych.


www.deltalight.com
XCEL

XCEL jest polskim dystrybutorem produktów amerykańskiej firmy XCEL Inc i obsługuje teren całej Europy. XCEL osiągnął sukces na rynku międzynarodowym dzięki zapewnianiu najwyżej jakości oferowanych produktów poprzez stosowanie restrykcyjnych przepisów wewnętrznych, spełniania norm ISO 9001. W ciągu wielu lat prowadzonej działalności, firma wypracowała opinię gwaranta jakości oraz ikony stylu i designu w każdym z krajów, w którym jest obecna.

 


www.xcel.pl
geoPRODUCT

geoPRODUCT to prężnie działająca firma zajmująca się dystrybucją produktów geosyntetycznych. Eko kratka geoSYSTEM – to ażurowe płyty stabilizujące nawierzchnie, mogą być wykorzystane na drogach, parkingach, opaskach wokół domu, wjazdach na posesję, drogach pożarowych, skarpach. Wykonane z tworzywa pochodzącego w 100% z recyclingu. Zasypane ziemią i obsadzone trawą tworzą nawierzchnie biologicznie czynne. Obrzeża ogrodowe geoBORDER – to listwa z tworzywa pochodzącego w 100% z recyklingu, która w estetyczny sposób wydziela granice trawnika, separuje kamień, korę, wytycza nieregularne kształty nawierzchni brukowych.


www.geoPRODUCT.pl
TERRANO

Terrano to firma z wieloletnią tradycją, od wielu lat zajmująca się sprzedażą najwyższej jakości płytek ceramicznych, armatury i ceramiki sanitarnej najlepszych włoskich producentów. Oferta jest bardzo szeroka i mieści wiele propozycji, od płytek klasycznych po najbardziej współczesne stylizacje, w tym także płytki wielkoformatowe. Terrano to synonim designu, nowoczesności i jakości popartej wieloletnim doświadczeniem.


www.terrano.pl
ZATOKA SZTUKI

Zatoka Sztuki Centrum Art & Business to prywatna instytucja, której największym atutem jest położenie - na pograniczu pięknej sopockiej plaży i Parku Północnego, w miejscu dawnych Łazienek Północnych. To miejsce idealne na wypoczynek, kulturę, biznes, event firmowy czy okolicznościowy. Zatoka Sztuki to również pięknie urządzona w skandynawskim stylu Restauracja z tarasem wychodzącym bezpośrednio na plażę oraz 3 sale konferencyjne. Zatoka Sztuki to także Fundacja MCKA, która organizuje i produkuje wydarzenia o charakterze kulturalno- artystycznym, współpracuje z artystami, promuje ich twórczość.


www.zatokasztuki.pl
PROGRUPA

 

Firma istnieje od 2005 roku i jest jednym z największych dostawców specjalistycznego oprogramowania dla branży projektowej w Europie Środkowo-Wschodniej. ProGrupa specjalizuje się w sprzedaży oraz dystrybucji licencji programów takich jak Trimble SketchUp Pro, Rhinoceros, Cinema 4D, silników renderujących, programów CAD oraz aplikacji z nimi powiązanych. Firma prowadzi również sieć własnych sklepów internetowych oraz sukcesywnie wprowadza na rynek nowe serwisy branżowe.


www.ProGrupa.com
ArchiUp

Innowacyjna platforma bezpłatnych modeli CAD 2D/3D służących do efektywnej pracy projektowej. ArchiUp.com to nie tylko biblioteka cyfrowych danych, modeli, tekstur i innych materiałów wspierających pracę architektów i projektantów wnętrz, ale również baza produktów obecnych na rynku, ujęta w kompleksowej prezentacji producentów. Ponadto, platforma stanowi również źródło inspiracji poprzez umieszczane przez producentów realizacje z wykorzystaniem wybranych produktów.


www.ArchiUp.com
Radaway

Producent wysokiej jakości, komfortowych, a jednocześnie designerskich kabin prysznicowych. Firma działa na rynku od 2002 roku, a dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stale i z powodzeniem znajduje rozwiązania wielu trudności aranżacyjnych, z jakimi borykają się Klienci podczas urządzania łazienek. Wszystkie produkty projektowane są w siedzibie Radaway w Swarzędzu, niedaleko Poznania.


www.radaway.pl
KRATKI.PL

 

Kratki.pl to znany i ceniony polski producent: wkładów kominkowych powietrznych oraz z płaszczem wodnym, pieców wolnostojących tzw. kóz, biokominków, kratek kominkowych oraz akcesoriów kominkowych. Tym, co wyróżnia firmę jest wysoka jakości, estetyka, bezpieczeństwo użytkowania oraz wyjątkowa sprawność i efektywność pracy produkowanych urządzeń. Dzięki wprowadzaniu kilkudziesięciu nowych modeli rocznie, bieżącemu udoskonalaniu procesu produkcji oraz technologii, producent uważany uważany jest za jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży. Zaawansowana kontrola jakości, we wsparciu najnowszej technologii gwarantuje roczny odsetek reklamacji poniżej 1%.


www.kratki.pl
Ferro

FERRO S.A. – jest jednym z liderów branży sanitarnej i grzewczej na rynku polskim. Przedsiębiorstwo od 22 lat produkuje wysokiej jakości armaturę sanitarną i instalacyjną pod marką Ferro oraz elementy instalacji grzewczych pod własną marką Weberman. Od 14 kwietnia 2010 roku Grupa FERRO jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. FERRO S.A. zajmuje czołową pozycję w Polsce na rynku sprzedaży zaworów i drugie miejsce pod względem sprzedaży baterii.


www.ferro.pl
INLOGIC

INLOGIC ponad 20 lat zajmuje się projektowaniem i instalowaniem inteligentnych systemów budynkowych opartych na światowym otwartym standardzie KNX, a także instalacji elektrycznych, systemów audiowizualnych, iluminacji świetlnych budynków, okablowania strukturalnego, systemów alarmowych i monitoringu wizyjnego, instalacji fotowoltaicznych itd. Wszystkie urządzenia charakteryzują się wysoką jakością, niezawodnością oraz estetyką wykonania.

 


www.inlogic.pl
ASSA ABLOY

ASSA ABLOY oferuje najszerszą gamę dostępnych na rynku rozwiązań w dziedzinie otwierania drzwi. Grupa posiada wiodącą pozycję w szybko rozwijającym się segmencie zabezpieczeń elektromechanicznych, takich jak kontrola dostępu, technologie identyfikacji, automatyka drzwiowa oraz zabezpieczenia hotelowe. Firma utrzymuje kontakty z najlepszymi polskimi architektami i pracowniami architektonicznymi.


www.assaabloy.com.pl
TRIMBLE

Firma Trimble powstała w 1978 r. Siedziba znajduje się w Sunnyvale, w stanie Kalifornia, a jej produkty są użytkowane w ponad 141 krajach na całym świecie. Trimble wykorzystuje technologie w celu znacznego zwiększenia wydajności pracowników transportu i osób pracujących w terenie, zatrudnionych w przedsiębiorstwach i instytucjach rządowych. Firma stosuje technologie pozycjonowania, takie jak, GPS, lasery i optyka, a ponadto wprowadza oprogramowania dostosowane specjalnie do potrzeb użytkownika.


www.SketchUp.com
LUG

LUG Light Factory jest czołowym europejskim producentem profesjonalnych rozwiązań oświetleniowych z prawie 30-letnim doświadczeniem. Bogate portfolio produktów, w którym aktualnie znajduje się ponad 6 tys. różnych wersji opraw oświetleniowych, pozwala nam na kompleksową obsługę projektów. Lata doświadczeń współpracy z architektami i projektantami wnętrz zaowocowały dedykowaną strategią oraz programem wsparcia oferowanym przez naszych architektów i projektów oświetleniowych już od etapu koncepcji projektu aż po jego realizację. Z kolei dział R&D wraz z w pełni wyposażonym laboratorium oraz sekcja customizacji, umożliwiają nam dopasowanie produktów do indywidualnych potrzeb klienta.

Gotowe narzędzia i modele architektoniczne można pobrać tutaj https://archiup.com/pl/marka/lug-light-factory-sp-z-o-o


http://www.lug.com.pl/

Pamiątkowa 2/23
61 - 512 Poznań*
+48 880 50 55 50
biuro@progrupa.com